KAWA I AKCESORIA DO EKSPRESÓW

ŚWIEŻE KAWY KTÓRE ZASPOKOJĄ NAJBARDZIEJ WYRAFINOWANE GUSTA ZAWSZE ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE.


ŚRODKI CZYSTOŚCI DO EKSPRESÓW ZAWSZE DOSTĘPNE U NAS W BIURZE

LUB NA WWW.SKLEP-BICAFE.PL

LAVAZZA CREMA AROMA

Mieszanka kilku odmian arabiki i robust ( 50% / 50%)o intensywnym aromacie i delikatnym smaku dla osób którzy cenią sobie wyraziste smaki. Kawa ziarnista idealna do twojego ekspresu.

crema aroma

LAVAZZA GRANDE RISTORATIONE

To połączenie w pełni nasyconych i aromatycznych ziaren z Afryki, Azji i Ameryki Południowej.
Ta kawa jest idealna do koktajli mlecznych i prawdziwego włoskiego espresso . Lavazza Grande Ristorazione charakteryzuje się dobrą równowagą między kwasowością i goryczą.Jest mieszanką arabiki i robusty ( 70%/30%)


MK CAFE PROFESSONAL MASTER

Zafunduj sobie odrobinę luksusu !
Kawa ziarnista wysokiej jakości! O tej mieszance kawy przygotowanej przez mistrza świata baristów Friza Storm’a świadczy doskonale zbalansowanie i pełnia aromatów orzechów. To kompozycja specjalnie wyselekcjonowanych ziaren Arabiki z Brazylii oraz wysokogórskich upraw z Ameryki Środkowej daje w efekcie espresso o słodkim kwiatowo-owocowym aromacie z nutą owoców cytrusowych. Fantastyczna kawa do ekspresów ciśnieniowych. Spróbuj i rozkoszuj się aromatyczną kawą z idealną pianką!

MK CAFE PROFESSIONAL UTZ

Luksus zawarty w małych ziarenkach!!!
MK Cafe Espresso Professional Certified – doskonale zbalansowana mieszanka naturalnych ziaren południowo-amerykańskiej Arabiki z dodatkiem indyjskiej Robusty. Kawa posiada certyfikat UTZ CERTIFIED, niezależnej organizacji non-profit zrzeszającej farmerów i firmy zaangażowane w odpowiedzialną uprawę oraz dostawy kawy na całym świecie.Bogaty, lekko czekoladowy posmak i delikatny, korzenny aromacie. Mocno palona.

*Dowóz gratis na terenie Poznania i okolic przy wcześniejszym ustaleniu z klientem