O NAS

BiCafe powstała w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie w branży vendingowej właściciela firmy wraz z zespołem fachowców. W 2012 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy z akcesoriami i ekspresami do kawy(http://www.sklep-bicafe.pl/ekspresy-do-kawy), zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Oddajemy w Państwa ręce katalog wyselekcjonowanych produktów takich jak ekspresy do kawy , akcesoria oraz wyśmienite kawy i herbaty. Oferowane produkty są znakomitym rozwiązaniem zarówno do biur, jak i do domu, restauracji czy hoteli.Idealnie dopasują się do biura jak i do domu, restauracji , kawiarni i hoteli. Znakomite gatunki aromatycznej kawy i herbaty oraz wysokiej klasy ekspresy Jura i Lavazza, będą w stanie zaspokoić wszelkie, nawet najbardziej wysublimowane gusta, wrażliwe podniebienia, wyrafinowane fantazyjne smaki.

Oprócz tego zajmujemy się przeprowadzaniem kompleksowego serwisu pogwarancyjnego ekspresów do kawy. Wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu napraw ekspresów do kawy oraz zespół wykwalifikowanych pracowników sprawiają, że jesteśmy w stanie naprawić ekspresy wszystkich najpopularniejszych producentów. Od początku naszej działalności najważniejsza dla nas była satysfakcja i zadowolenie naszych klientów, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie spływające do nas zlecenia były realizowane błyskawicznie, a dostarczany Państwu towar był najwyższej jakości.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas ekspresów i kaw do ekspresów (http://www.sklep-bicafe.pl/kawa-mk-cafe) oraz herbat i akcesoriów do ich parzenia i przechowywania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Z naszych usług korzysta już bardzo wielu klientów indywidualnych z Poznania i okolic Poznania oraz Swarzędza. Dzięki dużemu zaangażowaniu naszych konsultantów, którzy chętnie udzielą porad, a zakupy w naszym sklepie internetowym są czystą przyjemnością!

Serdecznie zapraszamy!

Załoga BiCafe